Samsung Servisi Arızayı Gidermedi, Telefonuma Zarar Verdi.

Muhammet D. |

4149088438 no'lu iş emriyle Samsung Galaxy S3 telefonumu Samsung 'un Ümraniye' deki yetkisi servisine, yazılım güncellemesinden sonra donmalar ve kitlenmeler ver ve şarj olmuyor şikayetiyle bıraktım. Ayrıca şarj için usb kablosunu bilgisayara taktığımda problem yaratmadığını, yalnız şarj adaptörüne taktığımda şarj etmediğini söyledim.

Cihazımı alırken şarj soket yerini değiştirmişler ve soketin hizasında nikelajlı kısmı çatlatmışlar. Ayrıca telefonumda yeni şikayetlerim oluşmuş ve eski şikayetlerimde giderilmemiş olarak bana teslim ettiler. Güya telefon kontrol edilerek bana sorunsuz verilmiş. 4149186077 no'lu iş emriyle tekrar geri verdim ve nikelajı kendileri çatlatmamış, kabul etmiyorlar.

Etiketler :

Güncelleme Batarya İşletim Sistemi Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet D.
  02 Haziran
  11:12

  benim sorunlarını çözememekte birlikte birde, sözde bana ulaşamadıklarını ifade etmektedirler. çok basitsiniz Samsung. mahalle esnası yapmıyor bunları

 • Muhammet D.
  12 Mayıs
  13:41

  merhaba, aradılar ama ulaşılmıyor değil, bir görüşme esnasında aradılar ve sonrasında bir kez daha aradılar, bu seferde arayan kişinin telefonunda bir sıkıntı vardı sesi telefonu çekmiyor dibi geliyordu ve telefonu kapattı.

 • 12 Mayıs
  10:54

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Mayıs
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi