Samsung Servisi Arızayı Gideremedi.

Murat M. |

Yaklaşık 1 sene önce çok büyük bir hata yaparak Samsung marka cep telefonu aldım. Telefon aldığım günden beri sıkıntılı. Ankara' da Simge Elektronik'e servis için tam 3 kez gittim. İlk ikisinde arıza giderildi deyip telefona format attıp verdiler, üçüncüde ise mikrofon değişti diyip verdiler. Doğru söylemedikleri ortaya çıktı, arıza giderilmedi çünkü.

444' lu numarayı aradığında ise başka servise gidin dediler. Bende ibret olsun diye Samsung'un merkezinde yakacağım bu telefonu. Müşteri memnuniyeti olmaz mı bir şirkette? Ben hakkımı alacağım sizden.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mayıs
  13:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Mayıs
  22:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi