Samsung Servisi Anakart Çökmüş Diye 650 TL Talep Etti.

Hatice H. |

Samsung Galaxy S3 cep telefonum bozuldu. Yetkili servise götürdüm garanti kapsamı dahilinde olduğu halde benden 650 tl para talep ettiler. Gerekçe olarakda ana kart çökmüş dediler. Garanti kapsamında olan bir telefona neden ana kart çökmüş diye 650 tl vereyim ki? Bu konuda kimseden yardım alamadım. Zaten bundan sonra çevremdeki kimseye bu markayı almaması için ikna edeceğim.

Etiketler :

Ana Kart Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  15:31

  Sayın ilgili,

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ocak
  00:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,