Samsung Servisi Adaptör İçin Telefonu İstiyor.

Adil T. |

13/02/2014 tarihinde Samsung İstanbul Bahçelievlerdeki Başarı elektroniğe gittim daha önce değiştirmiş olduğum cihazımın şarjının 6 ay garantisi olduğunu öğrendim ama ikinci ve üçüncü cihazımın şarjlarının bozuk olduğunu belirtip talepte bulundum. Benden şarj ile telefonumun bırakılması gerektiği söylendi. Telefonun garantisi hala devam etmekte. Arızayı bizzat evde test ettik şarjlar arızalı telefonu istemeleri mantık dışı ve gereksiz. 2 adet tanesine 20 tl toplam 40 tl'ye usb kablosu aldım. Paramın iadesini talep ediyorum. Şarj bozuk ise telefonu bağlamaları ne alaka.

Etiketler :

Adaptör Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adil T.
  16 Haziran
  16:05

  Tezimi Doğruladım Şarz ağrızası için Telefon Servise Bırakılmaz Servisi giden Telefonlar Servis süresi içinde neredeyse Hurdaya çıktı Servisin İlginç Diyaloğu Açın Şikayet edin birdaha evime samsungun İğnesini dahi sokmam

 • Adil T.
  20 Şubat
  13:33

  Çözüm Sıfır Mantık Yok Çözüm Olumsuz Yani İletişim Kurmak Boşuna

 • 20 Şubat
  10:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Adil T.
  15 Şubat
  16:42

  Şikayetim var,ın Samsung ile ilgili Sahifesine bir göz atın serviste Telefonların servisler Tarafından ne hallere düştüğünü görün Niçin Servislere Telefon Bırakmadığımı Anayacaksınız

 • Adil T.
  15 Şubat
  16:25

  Çözümünüz Çözümsüzlük Asla Samsung Hiç bir Cihaz evime sokmam ve kimseyede Tavsiye etmem

 • 14 Şubat
  23:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi