Samsung Servisi 370 TL Anakart Ücreti İstiyor!

Dilek Ö. |

Samsung S3 Mini telefonum bozulduğunda açılmıyor, şarj olmuyor ve bilgisayar tarafından da okunmuyordu. Daha telefonumu alalı 9 ay olmasına ve garantisinin süresi bitmemiş olmasına rağmen, cihaz rootlanmıştır denilerek Başarı servisi 370 TL anakart ücreti talep etti. Ben telefonuma herhangi bir uygun olmayan program atmadığımı söylememe rağmen, herhangi bir programdan vs kaynaklanabileceği varsayımında bulunarak net bir gerekçe sunmadılar. Samsung müşteri hizmetlerinden de, belki uygun olmayan bir yazılımdan kaynaklanmıştır cevabı aldım. Ayrıca garantiye giden telefonum vidaları tam takılmamış şekilde bana iade edildi. Telefonumun ücretsiz yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  16:56

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Aralık
  23:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi