Samsung Servise Verilen Note2'den Cevap Alınamıyor!

Tuğba O. |

28.02.2015'de Şişli Samsung yetkili servisine verdiğim Note 2 telefonumdan henüz bir cevap gelmedi. Çağrı merkezini aradığımda müşteri temsilcisi servise gidip bilgi alacağımı iletti. Benim nerede oturduğumu biliyor mu ki? Çok anlamsız bir cevap. Bir de yetkili servisin telefonları arızalı olabileceğini söylüyor bu nasıl bir müşteri temsilcisi. Varsayımlarla mı cevap veriliyor? Benim problemim telefondu şimdi hem telefon hem çağrı merkezi oldu. Ben çok ama çok acil telefonumdan bilgi almak istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  14:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Mart
  12:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr