12 Kasım 2013

Samsung Servise Verdiğim Telefonumun Değişimi Yapılmıyor!

Samsung servise alacakları telefonun yerine kullanmam için geçici bir süreliğine telefon tahsis etmeliler yada yeni bir telefonla değiştirmeliler. Yoksa Samsung bu şekilde zaman içinde yarışı kaybeder telefonla değiştirmeliler. İnşallah bu son Samsung telefon alışım. Evde de bir çok elektronik eşyam Samsung. Samsung beni her seferinde hayal kırıklığına uğrattı.

Mevlüt 57 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Kasım 2013

    2111842 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Mevlüt13 Kasım 2013

    Her şikayet sonucu aynı. Ben gerekli inceleme ve soru sormak istemiyorum artık. Somut bir müdahele istiyorum ey samsung... Koskoca samsung adınızı lekelettiniz zaten... Açın gözünüzü. Adınızı daha fazla lekeletmeyin... Ya elimdeki telefonu alın servis süresince bana kullanmam için bir telefon verin ya da elimdeki telefonu yenisiyle değiştirin. Buna kudretiniz yetmiyorsa açıkça yazın ki bana bende bir daha samsung kullanmayayım artık.. Yok eğer "bir tane samsung müşterisi olmasa da olur" diyorsanız eyvallah... Ailece samsuncuyuz bundan sonra samsung ürünleri kullanmayız olur biter!!!

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön