Samsung Servise Verdiğim Telefonumu Alamıyorum!

Gizem F. |

11.11.2013 tarihinde Başarı teknik servise verdiğim telefonumu halen teslim almış değilim. İmei kaydını bekliyorlarmış. Bir kayıt işlemi bu kadar uzun mu sürer. Telefonum yaklaşık bir buçuk haftadır teslim alacağım serviste ama alamıyorum. Telefonla bilgi almak isterim telefonları açan yok, mail atarım bilgi vereceğiz diyorlar üstünden kaç gün hafta geçer bir bilgide yok. Ben bunun peşinde koşturmaktan yoruldum. Acil çözüm istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  12:29

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Aralık
  22:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi