Samsung Servise Gönderdiğim Telefonum Hakkında 2 Aydır Bilgi Alamıyorum!

Cantürk Y. |

1 temmuz tarihinde Samsung yetkili servisine teslim etmiş olduğum arızalı S3 marka telefonumu servis kayıtlarına 15 temmuz tarihli kayıt açarak işleme başlamışlar. 5 ağustos tarihinde yeniden yasal sürenin dolmuş olduğunu bildirmek için 444 77 11 telefon numaralı müşteri hizmetleriyle 26 Ağustos olmasına rağmen herhangi bir gelişme kaydedememiş olmamızla beraber orada bulunan ismi B*** olan yetkili kişiyi benim tarafımdan 4 kere 15 gün içinde aramış olmama rağmen hala geri dönüş yapılacağı söylenilmektedir. Hala beklemedeyim. Yaklaşık 2 aydan bu yana hala telefonumdan haber yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cantürk Y.
  05 Eylül
  10:45

  var olmazmı şimdi aramışlar telefon yapıldı ama isterseniz telefonun yenisini verelim diyorlar ben 2aydan fazla süredir serviste olan telefonumu istemediğimi ve bana yasal hakkım olan fatura bedelini vermelerini talep ettım. ama onlar mahkemeye başvurun biz ücret ödemeyeceğiz dediler . hepsiburada .comdan almıştım onlarda sorumluk kabul etmiyorlar .TÜRK YASALARINI KABUL ETMIYORLAR. keşke almasaydım.

 • 31 Ağustos
  14:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi