09 Eylül 2013

Samsung Servise Gönderdiğim Tabletim Hakkında Bilgi Alamıyorum!

04.05.2013 tarihinde Gold bilgisayarın internet sitesinden aldığım GT-P3110 tablet arızalandı ve kapandı. ( Seri No: RF2D30CHLHM). 24.08.2013 tarihinde Denizli Turgut Elektronik adlı Samsung yetkili servisine verdim. Yazılımsal bir şeyse 2 gün değilse 1 hafta içinde haber veririz dediler. 10 günü geçti haber yok. 04.09.2013 tarihinde gittim ve parça bekleniyor ana kart değişecek dediler. Ne bana haber veren var ne cihazınızda şu sorun var diyen var. Ne de şu gün gelin diyen var. Sıkıştırdığın zaman bizim yetkimiz yok diyorlar. Yetkili kim madem yetkili değilsiniz. Samsung adı altında çalışmayın görev yapmayın.

Tunay 95 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Mobile Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön