Samsung Servise Giden Ürünüm Gelmedi.

Can D. |

Yaklaşık 2 yıl önce Profilo Darty mağazasından aldığım Samsung marka elektrikli süpürge bozuldu, ürünü servise gönderdim.Servise gönderilen tarih 01 Mart 2013 ve birkaç gün sonra
servis bedeli 93.00 TL olarak tarafıma iletildi ve ödemeyi yaptım. Ödemeyi yaptığıma dair mağazaya dekontu götürdüm.Birkaç gün sonra aradığımda ürünün servis tarafından tamir
edilmeyerek geri gönderildiğini servise ödeme bilgisinin ulaşmadığı bilgisini
verdiler. Bu süreçte Darty mağazaları Bimeks'e dönüştü ve halen ürünüm gelmedi.Ne Darty, ne Bimeks, ne de Samsung konuyla ilgilenmiyor,Hepsi durumu birbirine aktarıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  13:29

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Nisan
  18:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi