Samsung Servise Giden Telefonun İadesi Alınmadı!

Mehmet Ç. |

12.03.2014 tarihinde Samsung s4 mini marka cep telefonum 1 yılı dolmadan maalesef toplamda 8 defa servise gitti ve toplamda 4 kez mekanik parça değişimi oldu. Samsung nedense sattığı ürünün arkasında durmak istemiyor. Her defasında müşteri hizmetleriyle olan görüşmelerimde 4 kez mekanik parça değişimi olduktan sonra iade veya değişim yapılır denilmesine rağmen (telefon görüşmeleri kayıt altına alınmıştır Samsung tarafından) nedense 4 kez mekanik parça değişir ve herhangi bir arıza görülürse o zaman değişim veya iade yapabilirsiniz! gibi ciddiyetsiz bi yaklaşım sergilemeye başladılar. Başka bir arkadaş ise telefonda size bunu kim söylemişse yanlış bilgi vermiştir diyede ekledi.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  03 Şubat
  23:17

  Sayın yetkili çalışmış olduğum bölgenin fiziki koşulları nedeniyle GSM operatörünün şebeke sıkıntısı nedeniyle bana ulaşma şansınız olmayabiliyor. Aradığınıza dair mesajlar tarıma ulaştı ve geri dönüş yapmama rağmen bende ulaşamadım tekrar tarafımla iletişeme geçebilirseniz sevinirim.

 • 03 Şubat
  18:17

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Şubat
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr