Samsung Servise Cihazı Çalışır Halde Verdim Cihazı Bozdular!

Burak Ş. |

Samsung'un Adana'da bulunan yetkili servisi Adaser Teknik Servis Hizmetlerine cihazımı geç şarj olma ve soket yerinde bulunan problemden dolayı çalışır halde verdim. 1 gün sonra cihazımı çalışmayan bir şekilde bana teslim etmeye çalıştılar bende kabul etmeyerek cihazı servis noktasında bıraktım.

Akabinde müşteri hizmetleriyle görüşme gerçekleştirdim ve bana en kısa sürede servisle görüşme gerçekleştirilerek geri dönüş yapılacağı bilgisi verildi. Görüşmenin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Israrlı aramalarıma rağmen yoğunluktan kaynaklı dönüş yapılamadığı bilgisi veriliyor. Sorunumun hızlıca çözüme kavuşması gerekmekte.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  13:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Burak Ş.
  18 Kasım
  19:31

  Müşteri hizmetleri yetkilisi benimle yaptığı görüşmede yetkili servisin yaptığı kusuru savundu. Israrcı olmam nedeniyle ise tekrar geri dönüş yapacağını belirtti fakat geri dönüş yapmadı.

 • 14 Kasım
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr