24 Ekim 2016

Samsung Servis Zorla Geldi...

Bimeks'ten Samsung markasına güvenerek çamaşır makinesi aldım. Servis gelmeyince takip etmek için aradım. Servis iptal olmuş cevabını aldım. Neyse bir hata olmuş olabilir ama mağduriyetimi giderin. Zor bela servisi gönderdiler. Bu sefer de ürün nakliye hasarlı çıktı. Yeni ürün gelsin vs... servis talebi... Yine aynı çok kötü. Servis iptal olmuş. Kardeşim hasta mısınız? Beni arayan yok, benim iptal talebim yok. Bu ne kötü firmadır? Samsung adından tiksindim resmen. Müşteri hizmetleri ne demeye var? Sanki Samsung benden alacaklı gibi konuşuyorlar. Samsung paraya doyduysa neden ürün satıp bizi uğraştırıyor? Başka eğlenceniz yok mu sizin? Satış sonrası tam bir fiyasko.

Habib 1.694 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi06 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Habib25 Ekim 2016

    Bimeks ten Samsung markasına güvenerek çamaşır makinesi aldım. Servis gelmeyince takip etmek için aradım. Servis iptal olmuş cevabını aldım. Neyse bir hata olmuş olabilir ama mağduriyetimi giderin. Zor bela servisi gönderdiler. Bu sefer de ürün nakliye hasarlı çıktı. Yeni ürün gelsin vs... Servis talebi... Yine aynı rezillik. Servis iptal olmuş. Kardeşim hasta mısınız? Beni arayan yok, benim iptal talebim yok! Bu ne rezil firmadır? Samsung adından tiksindim resmen. Müşteri Hizmetleri ne demeye var? Sanki Samsung benden alacaklı gibi konuşuyorlar. Samsung paraya doyduysa neden ürün satıp bizi uğraştırıyor? Başka eğlenceniz yok mu sizin? Samsung alacaklar bir daha düşünün kardeşim. Satış sonrası tam bir fiyasko.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön