Samsung Servis Yurtdışından Aldığım Telefonu Garantiye Almıyor!

Faruk E. |

Samsung galaxy S3 telefonum var. İlk aldığım günden beri memnun değilim. Telefonu yurt dışından aldım. Memnuniyetsizliğimin sebebi Samsung resmi Türkiye servisinin telefon Türkiye'den alınmadığı için kesinlikle yardımcı olmaması.

Telefonu ben Samsung markasına güvenerek almama rağmen ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor uygulamaları ve telefonu alırken global markaya güvensek de mağdur oluyoruz.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk E.
  30 Ağustos
  23:35

  cep telefonum 24 saat acık..

 • 30 Ağustos
  14:32

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ağustos
  18:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi