Samsung Servis Yetersizliği!

Serkan S. |

Yaklaşık 5 yıl önce dizüstü bilgisayar aldım. 2 gün önce işletim sistemindeki sorundan dolayı işletim sistemini tekrar kurmak zorunda kaldım. Ama ürün anahtarımı bulamadığım için kuramadım. Sonra internetten araştırınca laptopun altında yazdığı söylendi. Kağıt bir şekilde olduğundan 5 yılda doğal olarak yıpranmış ve okunmuyor. Sırf bilgisayarımdan aldığım memnuniyetten dolayı evimin tüm eşyalarımı gidip bizzat Samsung aldım ama gelin görün ki bugün ufacık bir işlemden dolayı sinirlerimi altüst ettiler.

Müşteri hizmetlerini aradım ve mesajlaştım bana teknik servise götürün dediler. Adana'dayım dedim. Sadece İstanbul'da var dediler. Benim suçum ne kardeşim? Samsung ile çalıştığımız için mi zorluyorsunuz bu kadar sinirlerimizi? Adana'dan işim gücüm yok, İstanbul'a göndereceğim sonra bilmem kaç hafta sonra geri gönderecekler. İşimiz gücümüz ne olacak? Bu kadar mı zorlanır insan ya, pes doğrusu..

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Kabul

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan S.
  09 Haziran
  12:37

  Az önce arandım ve daha önce söylenen şeyleri tekrarladılar. Çözüm yok. Uzak durun samsungdan. Ben bundan sonra öyle yapacağım kesinlikle.

 • 09 Haziran
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr