15 Mayıs 2013

Samsung Servis Yazıcının Sorununu Gidermeden Teslim Etti!

Samsung SCX-4521F model yazıcımı kağıt sıkıştırması ve fonksiyonlarının kontrolü ile onarımı için Manisa Samsung yetkili servisine teslim ettim.Garantisi bittiği için ücretli olacağını 150 TL. Bir masrafının olduğu söylendi , ben de onay verdim. Ertesi Gün beni arayıp onarım tamamlandı alabilirsiniz dediler. Yazıcımı teslim almadan önce özellikle sordum test ettik hazır denildi. Fakat İş yerime gelip çalıştırmak istediğimde aynı sorunlar tekrar etti. Bu sefer telefonla aradım getirin bakalım dendi.Tekrar servise götürdüm detaylı olarak inceledik ve gereken onarımı yaptık yanıtını aldım. Fakat halen Fax çalışmıyor ve ısrarla aramama rağmen halen geri dönen olmadı.

Alptekin 104 Okunma

Cevaplar

  • Alptekin16 Mayıs 2013

    Cep telefonum 7/24 açık ulaşmak isterseniz ulaşabilirsiniz. Mağdur olan benim.Ben sizi değil, siz beni aramak durumundasınız.Sizden sadece ve sadece mağduriyetim ile ilgili SONUÇ bekliyorum.Başka hiç bir şey duymak istemiyorum.Tüketici haklarına başvuracağım..!

  • Samsung Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön