Samsung Servis Yapılmayan Ürün İçin Ücret Alıyor!

Suat Ç. |

Eylül ayında yurt dışından almış olduğum cihazımı Konya Samsung servise mikrofonda ses sorunları olduğu şikayeti nedeniyle servise verdim 2 gün sonra aradılar mikrofon değişimi için 35 TL istedi onayladım. Ürün yapıldı denildi gittim yapılmamış şebekeyi de yapalım fiyat 50 TL olur dediler onayladım. İkinci defa ürün yapıldı verildi gittim ürün yapılmadı.

Kızınca 15 dk bekle yapalım dediler bu defa sadece mikrofon yapılmış ürünü tekrar verdim yurt dışı işlem yapamayız dediler. Yapmadığı ürünün parasını aldılar müşteri hizmetlerini aradım servisin verdiği bilgi bizim içinde geçerli diyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suat Ç.
  26 Aralık
  20:27

  talep sonucu hakkında bakalım bu defa KAC AY sonra dönülecek, verilen cevaplar standart SERVİSİN VERDİĞİ BİLĞİLER BİZİM İÇİNDE GEÇERLİDİR. önce bi ses kayıtlarını dinleyin, benden 35 tl istendi, sebekeyi de yapalım 50 tl olur dediler kayıtlara baksınlar sadece mikrofon yapıldı,şebeke yapılmadı yapılmayan ürünün parasını alıyorlar. daha önce arayan direk aramıştı ne bir araştırma var nede inceleme şarj bitti görüşme kesilde hemen talep kapattılar SAMSUNG un müşteri memnüniyeti anlayışı olsa gerek bu da

 • 25 Aralık
  19:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 25 Aralık
  01:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.