05 Eylül 2013

Samsung Servis Yanlış Bilgi Verdi!

Samsung bana hem yapıldı diye mesaj gönderiyorsunuz şimdi de yapılmadı diyorsunuz. Bana orada tamam verirseniz yapılabileceği söylendi. Ben yaklaşık 160 Km gidip geliyorum. Bana mesaj atmasaydınız ben gelmezdim dedim, yaptırmayacağımı söyledim. Önümüze 650 TL tamirat parası onanmadığı için telefon iade edilmiştir diye bir evrak imzalatılmaya çalışıldı. Bizde el yazımızla telefonun tamir ücreti belirtilmeden yapıldı diye mesaj geldiği telefonu almaya geldiğimiz vakit yapılmadığını gördüğümüz için tamirden vazgeçtik. Ben hem zamandan hemde boşa km yaparak madden zarara uğradım. Zararımın karşılanmasını istiyorum.

İsmail 65 Okunma

Cevaplar

 • İsmail 26 Eylül 2013

  05.09.2013 tarihinde atmış olduğunuz mailden 15 gün geçmesine rağmen hala geri dönüş olmadı. Telefonu tamir etmek için götürdüğüm gaziantep mega servisten de geri dönüş olmadı. sizden bir tatmin edici cevap almayı umuyordum ama daha olumlu yada olumsuz dönülmedi bekliyorum. aksi taktirde tüketici haklarına dava açacağım saygılarımla.

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

  yaptığım başvuru hakkındaki ilginize çok teşekkür ederim.. mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum..

 • İsmail 10 Eylül 2013

  Telefonu teslim ettikten 4 Gün sonra telefonunuz yapıldı diye msj çekiliyor,200km gidiyoruz telefon yapılmamış oluyor,bize telefon açmaları gerekirken açmıyorlar.Orada tamir ücretini onaylatmaya çalışıyorlar. Üstelik önümüze fiatı fazla bulduğumuz için telefonu geri aldık diye kağıt imzalatmaya çalışıyorlar. Bizde imzalatacakları kağıda fiat oluru için ok alınmadı diye not düştük neden böyle bir not düşüyorsunuz diye tavır yaptılar. Neden telefon yapılmadığı halde yapıldı diye msj çekildi diye soruyoruz cevap veremiyorlar.

 • Samsung Mobile Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön