Samsung Servis ve Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözemedi.

Berati K. |

Bilgisayarımın pilinde aniden kapanma sorunu başladığında Kartal KVK servisine götürdüm. Sorun yok dediler. Ancak sorunumun devam etmesi nedeniyle bir zaman sonra tekrar götürdüm. ''Tam şarjlı iken 90 dk.çalıştığı görülmüştür'' dediler. Eve gelip bilgisayarımın açılmadığını gördüm. Şarj cihazıyla çalıştı. Ancak ''pil değişmesi gerekebilir şarj olmuyor'' uyarısı verdi. Samsung çağrı merkezine bildirdim. Başka bir servise götürmemi söylediler. Götürdüm, pil arızalıdır raporu verdi.
Çağrı merkezine bildirdim. Ancak bir ay sonra dönüp garanti kapsamında pil değişiminin yapılacağını servise bırakmamı söylediler. Kartal KVK'ya bıraktım benden ücret istediler. Çağrı merkezi-servis arasında kaldım.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berati K.
  06 Temmuz
  03:40

  Şikayetvar.com dan sonra sorunum çözülebildi maalesef. O da 45 gün sürdü.

 • 27 Haziran
  21:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi