Samsung Servis Ve Müşteri Hizmetleri İlgisizliği!

Zülküf Ö. |

2014 Ekim ayında Samsung mağazasından aldığım 48 inç TV ile ilgili karşılaştığım soruna neredeyse 1 aydır bir çözüm ve açıklama getirilmedi. 1 adet donuk piksel var ve sayı 4 olana kadar işlem yapılamıyormuş. Bende müşteri temsilcisinden bana bu piksel sayı sınırlamasının nerede yazıldığı ile alakalı bilgi verilmesini istedim. Böyle bir piksel sayısı yönetmelik, kanun, standartlar vs. hiçbir yerde yazmıyor ve bunun bilgisi verilmedi bana. 4.12.2015 ten beri arama kaydı var ve henüz bilgi veren yok. Aynı konu ile açılmış davalar ve hepsi müşteri lehine sonuçlanmış. En sonunda tüketici mahkemesine başvuru yapacağım zaten ama bu ilgisizlik ve bu bilgisizlik Samsung gibi bir firmaya yakışmadı.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zülküf Ö.
  22 Aralık
  13:32

  Firmanızı tercih ettiğim için teşekkür ediyorsunuz ama ben pişmanım bu tercihten dolayı. Aramak mesaj atmak falan çözüm olmuyor maalesef buradan da bir sonuç alamazsam Tüketici Mahkemesi çözer bu işi.

 • 22 Aralık
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr