Samsung Servis Ve Makine Kalitesi Düşük!

Canan K. |

Anneler günü hediyesi olarak ne yazık ki anneme Samsung bulaşık makinesi alma gafletinde bulundum. Önce kurutmama problemi çıktı. Forumları okuduk tablet kullansanız bile parlatıcı olmazsa bu sorun olurmuş yazıyordu. Ben de başka marka var ve annemde de başka marka vardı bu tarz bir şeye gerek olmadı.

Şimdi ise arada tableti makine almıyor. Bunun oranı % 20 lerde servisi aradık bize geliriz ama problem bulamazsak ücret alırız gibi bir cevap verdiler. Bir kere makineyi çalıştıracak , alırsa ücret alıp bir şey yok deyip gidecek. 20 kere deneme yap, 20' sinde de sorun yoksa tamam anlarım ama bu nasıl mantıktır. Canımız sıkılınca servis çağırma gibi bir zihniyetimiz falan mı var sanıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme Kurutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  19:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi