Samsung Servis ve İlgisizlik.

Murat G. |

Benim cepten çamaşır makinasından tüm cihazlarım Samsung marka ama bu 2 günden beri çok ama çok pişmanım. Nedeni ise; benim 3 yaşında bir kızım var ve şuan tam wc alıştırma evresindeyim ve tam bu zamanda çamaşır makinam bozuldu. Tam 2 gün önce aradığım servis 4447711 Maltepe'de olduğum halde beni Kadıköy servisine yönlendirmiş neyse gelen giden yok. Kadıköy servisini arıyorum telefonları açan yok.

4447711 numara devamlı meşgul eşim sinir krizine girdi. Yakında birbirimizi öldüreceğiz . İşten izin aldım eşimi teselli etmek için. Nedir bu ya makinayı aldığım günden beri devamlı program 10 dakikada kalıyor . Saha sonra kendi kendine düzeliyordu ama 2 günden beri hiç çalışmıyor, kimsede gelmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  19:20

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Eylül
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi