Samsung Servis Ve Bozuk Tablet!

Esra K. |

1 yıl Önce 1600 TL peşin Samsung 10.1edition 2014 tablet aldım. Daha 1 yılı dolmadan şarjı bozuldu. Servise götürdüğümde ardından daha çok bozup 4.servis faturası da oldu. Değiştirilmesini istedim hala 2hafta oldu arayan yok mahkemeye gideceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  17:48

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Esra K.
  04 Şubat
  10:12

  Zaten sorunumu callcanterınız sözde çözüm merkeziniz işlemim hakkında net bilgi iletmediği için şikayetimi yazmak gereği duydum. Teşekkür etmenize hiç gerek yok bir daha asla Samsung tercihim olmayacaktır hatta sosyal medya ve en işte, çevremde herkese ürünlerinizin kalitesizliğini ve hiçbir kurumunuzun çözüm üretmedigini anlatacağım. Hala sorunum çözülmedi ve arayın diyorsunuz pes siZe

 • 03 Şubat
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr