Samsung Servis Ürünümü Kusurlu Teslim Etti!

İbrahim E. |

Samsung'tan aldığım np550p7c-t01tr 5 ay sonra batarya soket arızası yaptı. Ankara'da servise götürüp verdim ve bir işlem yapılmadan geri verildi tekrar geri verdim 5 aylık cihazın anakartını değiştirdiler. Sakarya'da öğrenci olduğum için servis 25 gün sonra cihazı Sakarya'ya gönderdi.

50 TL kargo ücreti verdim fakat arıza hala devam etmekteydi. Sakarya'da cihazı servise verdim batarya şarj aleti değişti 11 ay sonra tekrar batarya arızası yaptı. Şuan bu cihazdan yazıyorum ilk günü bir sıkıntısı yok fakat bataryanın altına da bulunan vidaların hiç biri yok sağ alt köşenin vidası sıkılmamış tırnakları kırılmış ve klavyede basmayan tuşlar var.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  18:21

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Ocak
  23:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi