Samsung Servis Ürünü Kusurlu Gönderdi!

Kenan G. |

Samsung Ht-x250 ev sinema sistemim satın aldıktan 1-2 ay sonra ısınınca prodection hatası vererek kapanıyordu servise verdim. Samsung yönlendirdiği İzmir de Çankaya da bir yerdi ismini hatırlayamadığım yaklaşık 2 sefer servise aynı problemden yaptırdım, yetkili servis cihazın onarımı yapabilmek için benden fatura ve garanti belgelerini istiyordu bizde iletiyorduk. Bu servisle anlaşmasını bitirip Telpa teknik servisiyle anlaştı.

Aynı problem dolayı 3 kere cihazımı tamire verdim en son yapılan işlemde 215,30 TL tamir ücreti ödedim cihazı teslim aldığımda TV'ye HDMI çıkışından görüntü aktarmıyor kabinlere ses iletmiyordu. 3 gün sonra geri götürdük beş ay sonra geri döndüler cihazım fotoğraftaki gibi geldi.

Etiketler :

Giriş ve Soketler Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan G.
  05 Temmuz
  11:13

  Kimse çözüm için iletişime geçmedi.

 • 01 Temmuz
  17:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi