19 Ekim 2016

Samsung Servis Ücreti Fazla Geldi.

Samsung TV izlerken ekran kendiliğinden karardı, ses var görüntü yok. Müşteri hizmetlerini aradım. Samsung servisi yönlendirildi, servis beni aradı TV'nin garantisi olmadığı arıza için gelip bakacaklarını ve tamirat fiyatını söyleyip yaptırmazsam da 50 TL bakım ücreti istendi. Ve ben TV arızasını söyledim tahmini bedel olarak 500 TL olarak söyledi, zaten TV'nin fiyatı satsan o kadar etmez. Samsung beni hayal kırıklığına uğrattı. Bir daha Samsung eşyası almak mı asla almam!

Mehmet 1.146 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi15 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Mehmet19 Ekim 2016

    Samsung TV izlerken ekran kendiliğinden karardı ses var görüntü yok. Müşteri hizmerini aradım. Samsung servisi yönlerildi servis beni aradı TV nin garantisi olmadığı arıza için gelip bakacaklarını ve tamirat fiyatını söyleyip yaptırmazsamda 50 TL bakım ücreti istendi. Ve ben TV arızasını söyledim tahmini bedel olarak 500 TL olarak söyledi zaten TV'nin fiyatı satsan o kadar etmez. Samsung beni hayal kırıklığına uğrattı bir daha Samsung eşyası almak mı asla almam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön