09 Eylül 2013

Samsung Servis Televizyonumun Arızasını Giderip Teslim Etmedi!

12 Ağustos 2013'de arıza nedeniyle alınan LCD televizyonumuz bugüne kadar teslim edilmedi. Eksik parçasının temini ile ilgili sıkıntı olduğu söyleniyor ancak hala çözüme ulaştırılamadı. Teslim edilene kadar muadil bir TV verileceği söylenen ürün de gönderilmedi. Hala bekliyoruz. Şuanda kaydın bulunamadığı da söyleniyor.

Mevlüde 64 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön