Samsung Servis Telefonumun Sorununu Gidermeden Teslim Etti!

Zeki A. |

Temmuz ayı içerisinde Vatan Bilgisayardan almış olduğum Samsung S4 mini model telefonu Eylül ayında aşırı ısınarak kapandığından dolayı servise götürdüm. Götürdüğüm Samsung servisi telefonumu 1 gün sonra sadece yazılım güncelleyerek tekrar tarafıma verdi. Aynı sorunların devam ettiğini gördüm ve tekrar servise gittim.

Servisteki yetkili bayan sim karttan yada hafıza kartından olacağını yada telefonu böyle kullanmak zorunda olduğumu söyledi. Samsung'un en büyük rakibi olan firmada böyle bir sıkıntı yaşasaydım telefonum yenilenirdi. Şuanda telefonum benden habersiz kendi kendine kapanıyor. Bir daha Samsung alırken düşüneceğim. Tüm beyaz eşyamı Samsung'tan alacaktım fakat böyle servis varken almam.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Isınma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  15:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Kasım
  23:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,