Samsung Servis Telefonumun Arızasını Gideremedi!

Ozan E. |

3 ay önce Teknosa'dan aldığım Samsung S4 marka telefonum ilk ayından sonra sarı bir ekran arızası verdi servise götürüp tamir talebinde bulundum. Telefonu aldığımda bir süre sonra yine aynı arızayı tekrarladı ve 2. - 3. sefer aynı arızadan yetkili servise gönderdim.

3. gönderdiğimde telefondan rahatsız olduğumu iade veya başka model ile değiştirmelerini istemiştim. Yetkili personeller eski telefonumu göndermişler arızanın giderildiğini yazmışlardır ama 1 saat kullandıktan sonra telefonum aynı arızayı tekrar etmiştir. Teknosa ve Samsung müşteri memnuniyeti konusunda iyi değil.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan E.
  28 Ekim
  18:58

  sadece aramak icin aramıs bulunmaktasınız sorunum hakkında cözüme varamamısızdır

 • 28 Ekim
  18:45

  2081332 numaralı şikayet hakkında,


  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ekim
  22:31

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi