21 Aralık 2013

Samsung Servis Telefonumun Arızasına Kullanıcı Hatası Deyip Ücret İstiyor!

15.02.2013 tarihinde İstanbul Capacity Teknosa Bayisinden satın aldığım Galaxy S3 24.11.2013 itibariyle çalışmamaya başladığı ve kendiliğinden kapandığı ve açılmadığı halde, Samsung servisi tarafından kullanıcı hatası olarak rapor tutturulup 400 TL ücret talep edilmiştir.

Nurten 134 Okunma

Cevaplar

 • Nurten 30 Aralık 2013

  BU SİTEDE YAYIMLANAN TELEFONDAN TEKRAR ARANMAMI TALEP EDİYORUM

 • Nurten 30 Aralık 2013

  samsung yetkili firması bu sitede şikayet yayınlandıktan sonra bir gün sonra sadece iki kez şahsımı aramış bir daha geri dönüş yapmamıştır. ben defalarca aradığımda ve call centerlarını zorlukla dşürebildiğim bir temasta kimin hangi servisten aradığı bulunamamıştır. BİR DAHA DA BANA GERİ DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR.

 • Samsung Telefon Temsilcisi22 Aralık 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Samsung Telefon Temsilcisi21 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön