Samsung Servis Telefonumun Arızasına Kullanıcı Hatası Deyip Ücret İstiyor!

Nurten B. |

15.02.2013 tarihinde İstanbul Capacity Teknosa Bayisinden satın aldığım Galaxy S3 24.11.2013 itibariyle çalışmamaya başladığı ve kendiliğinden kapandığı ve açılmadığı halde, Samsung servisi tarafından kullanıcı hatası olarak rapor tutturulup 400 TL ücret talep edilmiştir.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurten B.
  30 Aralık
  23:14

  BU SİTEDE YAYIMLANAN TELEFONDAN TEKRAR ARANMAMI TALEP EDİYORUM

 • Nurten B.
  30 Aralık
  22:59

  samsung yetkili firması bu sitede şikayet yayınlandıktan sonra bir gün sonra sadece iki kez şahsımı aramış bir daha geri dönüş yapmamıştır. ben defalarca aradığımda ve call centerlarını zorlukla dşürebildiğim bir temasta kimin hangi servisten aradığı bulunamamıştır. BİR DAHA DA BANA GERİ DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR.

 • 22 Aralık
  15:45

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 21 Aralık
  22:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi