21 Ocak 2014

Samsung Servis Telefonumu Garanti Kapsamında Onarmıyor!

17/01/2014 tarihinde telefonum açılmadığından Gaziantep Samsung servisine götürdüğüm cihaz için anakart arızalı ve garanti kapsamına girmiyor diye 650 TL ücret talep edildi. 12/02/2013 tarihinde alıp o gün düşürdüğüm telefon sol üst caminda küçük bir çatlak oluştu. Aldğım yere Gaziantep Sankopark Vatan Bilgisayara götürdüğümde herhangi bir sorun olmayacağını bu şekilde de kullanabileceğim söylendi.

4144490627 no'lu takip numarasından da kontol edebilirsiniz. Düşmeden kaynaklıysa eğer neden 1 yıl sonrasında cihaz arıza veriyor. Garantili ürün almamızın hiçbir mantığı yok o zaman nasıl olsa bir şekilde kullanıcı hatası deyip işi savsaklayacaksınız. Konuyla ilgili hem tüketici hakem heyetine bildirim yapıyorum.

İnci 92 Okunma

Cevaplar

 • İnci 27 Ocak 2014

  kesinlikle tavsiye etmiyorum.samsung ürünlerinden uzak durun.helede servislerinin yanından bile gecmeyin.aldıgıma alacagıma pisman oldum.

 • Samsung Mobile Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Mobile Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön