Mehmet Celaleddin N. Teşekkür Mesajı

çağrı merkezi yetkilisine nazik dilinden ötürü teşekkür ederim fakat benim problemimi çözemedikleri için çok büyük kınıyorum samsung u kesinlikle bir daha bu şirketten alışveriş yapmam !.

Samsung Servis Telefonumu Garanti Kapsamında Onarmıyor!

Mehmet Celaleddin N. |

15.09.2013 tarihinde aldığım Samsung S4 mini cep telefonumu cebimdeyken birden ekranı gitti. Cihazı servise götürdüğümde cihazı teslim aldılar. Ekran hariç tüm fonksiyonları çalışıyor. Servis beni tekrar aradığında. Cihazınınzın kasasında ezikler ve çizikler olduğu için garanti kapsamında yapmıyoruz. 430 TL Lcd ücreti çıkıyor, garanti kapsamında yapılamaz diyor.

Kasası ekranla birleşik olduğu için ekranında değişmesi gerekiyor dediler. Ben cihazımın kasasından da ekranından da memnunum. Benim problemimin hallolmasını istiyorum. Biz o kadar emek harcıyoruz para kazanıyoruz ve iyi bir cihaza sahip olmak istiyoruz. Eğer bu kadar kötü ürünlere bu kadar tuhaf fiyatlar çekiyorsanız sizi kınıyorum Samsung.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Celaleddin N.
  24 Ocak
  21:56

  kesinlikle tavsiye etmiyorum Başına gelen anlar. garantili diye cihaz alıyorsunuz 500 600 tl fazla vererek 3 ay geçmeden arızalanıyor cihazınız kabul etmiyorlar ücret talep ediyorlar benden size tavsiye kesinlikle garantisi var diye güvenmeyin.

 • Mehmet Celaleddin N.
  22 Ocak
  17:23

  çağrı merkezi yetkilisine nazik dilinden ötürü teşekkür ederim fakat benim problemimi çözemedikleri için çok büyük kınıyorum samsung u kesinlikle bir daha bu şirketten alışveriş yapmam !.

 • 22 Ocak
  17:12

  2246110 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mehmet Celaleddin N.
  21 Ocak
  12:51

  problemimin çözümlenmesini istiyorum cihazımın çerçevesinde ezik var diye garanti kapsamı içerisine alınmamasını anlayamıyorum. ekrana görüntü gelmeme sebebi ekran çerçevesinden nasıl olabilir ki ? böyle bi mantığı aklım almıyor..

 • 20 Ocak
  22:52

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi