Samsung Servis Tamir Süresi!

Erkan G. |

Cihazım 22.11.2013 tarihinde tamiratı için servise verilmesi için, telefonu aldığım Mağazaya verdim. Fakat aradan 3 hafta sonra servisi aradığımda, telefonunuz daha tamir aşamasında olduğunu ve tamiri bittiğinde sizlere mesajla bilgi vereceklerini ilettiler. 21.12.2013 tarihinde Aldığım mağazaya gittim oradan servisi arattığımda da telefonumla ilgili bir bilgi alamadım.

Samsung müşteri hizmetlerini aradım fakat onlarda telefonum hakkında bilgi veremediler ve servisi aramamı istediler. 23.12.2013 tarihi itibariyle 31 gün geçmesine rağmen hala cihazım teknik servisten gelmedi. Tüketici hakkım olan 20 iş günü içinde değişim talebini Müşteri hizmetlerine ilettim ama böyle birşey olamayacağını söylediler.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan G.
  01 Mart
  12:15

  Müşteri hizmetlerinden, servis hizmetlerinden hiç memnun değilim.

 • Erkan G.
  01 Mart
  12:13

  Sorunum hala çözülmedi Müşteri Hizmetlerini hep arıyorum ama hala sorunumu çözemedi. Durmadan arayacağız sizi demekten başka bir şey demiyorlar.
  22 kasım 2013 den beri telefonum yok. bu kaybımın hesabı ne olacak. bu zaman içerisinde yedek telefon bile vermediler. Daha servisine hükmedemeyen bir müşteri hizmetleri var. Samsung un böyle bir hizmet verememe durumunu hiç karşılaşmamıştım çok ilginç ve üzücü. Kaç aydır bu sorunum çözülemez mi. Samsung Müşteri hizmetlerine burdan soruyorum.

  Bu mailin cevabına da Müşteri hizmetlerini arayın diye yazmayın sakın. Sıkıldım artık Müşteri Hizmetlerini aramaktan sayısını bilmiyorum kim bilir kaç defa aramışımdır.

  Bu sorunumu çözün artık yoksa adli yoldan çözmeye başlıyacağım.

 • Erkan G.
  13 Ocak
  10:14

  hala geri dönüş yok. Benim sorunumu kim çözecek. 444 77 11 Müşteri hizmetlerini aramaktan her seferinde aynı şikayetlerimi anlatmaktan bıktım.

  Müşteri Hizmetlerinde, Benim sorunumu çözecek kişi yok mu?

 • 25 Aralık
  18:04

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Erkan G.
  25 Aralık
  14:50

  Sizin tarafınızdan hala bilgi gelmedi. Servise de ulaşamıyorum. Telefonları açmıyor veya hep meşgul. Acil cevap bekliyorum. Müşteri hizmetlerini dün tekrar aradım ama farklı kişiler çıktığından konu hakkında bilgimiz yok diyorlar.
  Benim mağduriyetim devam ediyor. Kimse bunu görmüyor mu.
  Kısa ve öz konuşmak gerekirse telefonumu vermek istemiyorsanız, sizde kalsın yenisini de vermeyin. Ben o telefona ödediğim parayı istiyorum.

 • 24 Aralık
  01:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.