14 Eylül 2013

Samsung Servis Tamir Süresi!

Bimeks'den aldığım Samsung Dizüstü bilgisayarımı ekrandaki bir lekeden dolayı garanti kapsamında servise yolladım. Servis süresinin 16. iş gününde (13.09.2013) teslim almak üzere gittim. Kontrol esnasında ekranın başka bir noktasında siyah bir leke bulunuyordu. Bu sebepten ürünümün servise geri gönderilmesini istedim ama servise geri yollamak için yeni bir kayıt açmaları gerektiğini ve önceki bekleme süremin baştan başlayacağını söylediler.

Samsung servisi kişilere 20 iş günlük servis süresini geçirmemek için tamiri yapılmamış ürünleri yollamakta ve yeni kayıt üzerinden tekrar alım yaparak servis sürelerini uzatmaya çalışmaktadır. Ürünümün eski kayıt üzerinden yollanmasını talep etmekteyim.

Hasan 100 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi20 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Hasan17 Eylül 2013

    samsung herkese verilen otomatik cevapla şikayetleri doldurarak sözde 0 lük cevap puanına erişmekte ama gerçekte dönüş yapmamaktadır. Halen şikayetim ile ilgili kimse tarafıma ulaşmamıştır.

  • Samsung Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön