Samsung Servis Tamir Ederken Makinenin Farklı Yerlerini Bozdu.

Veysel Uğur K. |

Samsung DW-FN310W/XTR makinemin HE hatasıyla ilgili 4447711 ile servis çağırdım. Bugün ısıtıcıyı değiştirdikten sonra denerken daha önce hiç karşılaşmadığım LE hatasını aldılar. LE hatasını bilmediklerinden netten bakıp su sızdırması olduğunu söyledim. Sorunu deneme yanılma ile çözmeye çalışıp çözemediler ve atölyeye götürdüler.

Yeni servis formunu ısrarlarım sonucu alabildim. Hem servisin bilgi yetersizliği,hem kendi oluşturdukları arıza yüzünden servis kaydı açmak istememeleri hem daha 1 yılı dolmayan makinemi tamir ederken daha da bozmaları sebebiyle servisten şikayetçiyim. Makinemin daha fazla zarar verilmeden sorunsuz çalışır halde tamir edilip tarafıma teslim edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel Uğur K.
  25 Ağustos
  18:42

  Tarafıma operatör tarafından ulaşılmadığında hangi numaranın ulaşamadığı bilgisi geliyor. Aramanızla ilgili herhangi bir SMS gelmedi. Bilgilendirme için tekrar arayabilirsiniz. "Aradık ulaşamadık", bilgilendirmeyi yapmamak için mazeret değildir. Ulaşmak isteyen firmalar gerektiğinde defalarca arayıp ulaşıyorlar.

 • 25 Ağustos
  17:23

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ağustos
  00:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi