Samsung Servis Talebim İptal Edilmiş.

Oguzhan C. |

Ben 22.12.2014 tarihinde 65h8000 TV aldım. Servis gelip kurulum yapıldı. Ardından görüntüde siyah alanlarda ışık sızmasına bağlı bulanıklık fark ettim. Servis talebinde bulundum ve ayn gün servis evime geldi, saat 21:00 gibi geç bir saatti.

Memnun kaldım, gelen arkadaşlar sorunu onaylayın TV nin fotoğrafını çekti ve gittiler. 1 hafta geçti ne arayan ne de soran var, bende mail attım takip numaramı verdim. Fakat gelen cevap servis talebinin iptal edildiğini yazıyordu. Ben iptal etmediğime göre kim yaptı bunu merak içindeyim. Bana tekrar servis talebinde bulunun deniliyor, hem bana sorulmadan servis talebim iptal ediliyor hem de cevap bunu alıyorum.

Etiketler :

Randevu Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguzhan C.
  19 Ocak
  19:03

  Çözüm üretmekte uzak,servis telefonla sorununuzu genel merkeze bildirdi ışık sizmasi doğaldır gibi bir cevap veriyor bana. Bana servis tutanağı doldurup göndersinler samsung la bu iş halledilemez mahkemeye gideceğim.

 • 19 Ocak
  12:36

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Ocak
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr