Samsung Servis Tabletimin Arızasını Gideremedi!

Ahmet G. |

Sahib olduğum Samsung P7500 tablet PC'yi son altı ay içinde dördüncü kez servise götürüyorum. İlkinde fabrikasyon ekran arızası ile başlayan serüvenim tableti verimli kullanamamam ve sürekli donmasıyla devam etmektedir. İlk götürdüğümde de son götürdüğümde de servisten değişim talep etmeme rağmen onaylanmıyor. Bir şekilde malzeme değişimi veya yazılım güncelleme ile müşteriyi bir hiç yerine koyuyorlar. Garantisi devam eden sattığı kusurlu ürünü değişime yanaşmayan Samsung firmasını tüketici haklarına da şikayet edeceğim.

Daha önce bana dört kere servise giren cihaz değişim olur demişlerdi. Şimdi dört kere servise gelip malzeme değişimi olursa değişim olur diyorlar. Samsung firmasını kınıyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  14 Ağustos
  12:14

  Gerekli incelemeler 15 gundur suruyor...merakla bekliyorum..

 • 02 Ağustos
  09:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi