Samsung Servis Sorunu!

Doğancan K. |

Samsung Galaxy S4'ü servise bugün telefonumu verdim 1 saat sonra mesaj atılarak telefonun kenarında darbe olduğunu ve diğer şikayetlerimin 575 TL söyledikleri ekran değişimi yapılmadan bakılmayacağını söylediler. Benim şikayetim şarjın çabuk bitmesi ve yakınlık sensörünün çalışmaması. Telefonun kenarında darbe ile bu şikayetlerin ne ilgisi var acaba çok merak ettim. Samsung gibi bir firmanın para kazanmak için bu yollara başvurması gerçekten üzücü. Her şey para değildir müşteri memnuniyeti her şeyden önemli gelir.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  16:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ocak
  14:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr