Samsung Servis Sorunu !

Mehmet Akif B. |

2011 yılında Samsung vave 723 cep telefonu aldım. cihaz aldıktan 4 ay sonra arızalandı. servise gönderdim ana kartı değiştirip tekrar geri gönderdiler. daha sonra aynı arızadan dolayı telefonu 2 kez daha gönderdim bana hiçbir arza bulunamadı yazılım güncellemesi yapılarak tekrar gönderildi.

En son garanti süresinden 3 gün önce telefonu aynı arızadan dolayı tekrar servise gönderdim bu defa da bana garanti süresi bitmiş ana kartı değiştirilecektir diye telefon geldi. kardeşim bundan önce benim gönderdiğim arızalarda neden böyle demediniz de garanti süresi bitince tekrar ana kart değişimi gerekti bunu bana açıklar mısınız lütfen. yoksa bizimi saf buldunuz.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Garanti Süre Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  13:20

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, garanti koşulları hakkında bilgi aktarılmıştır. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi