Samsung Servis Sorun Görememiş!

Yusuf Çağdaş V. |

15.09.2014 tarihinde satın aldığım cihazın (Samsung sm-c1110) ekranının geçtiğimiz hafta içinde eğik olduğunu fark ettim. Ekran sağa doğru daha aşağıda çerçeveye göre... Ürünü Samsung'a götürdüm. Servis çalışanları ürün ile ilgili sıkıntıyı kendileri "ekrana göre panel daha dışarıda" olarak giriş yaptılar ve 4159230528 numarası ile servise vermiş oldum. İnternetten takip ederken dün servis işleminin iptal edildiğini gördüm ve Batıköy servisi aradım. Batıköy servisteki teknisyen arkadaş cihazı diğer cihazlarla karşılaştırmış ve bir sorun görememiş. Altıntepe'deki teknisyen olmayan arkadaşların bile fark ettiği sorunu teknisyen iptal etmiş. Cihaz değiştirilmeli! Güvenim sıfırlandı!

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Çağdaş V.
  10 Aralık
  16:28

  LG, HTC, APPLE gibi bir sürü dişli rakibin olduğu piyasada samsungun gerileme devri yakındır bu tutumla

 • 10 Aralık
  16:08

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Aralık
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr