Samsung Servis Problemi Devam Ediyor!

Büşra Sinem Y. |

Yaklaşık 10 gün önce Samsung çamaşır makinem deterjan haznesinden su akıtmaya başladı servis talep ettim, servis gerekli parçanın Bayram sonrası geleceğini söyledi, bu sebepten Bayram sonrasına kadar mağduriyet yaşadım. Bayram sonrası parçayı taktılar fakat servis evden çıktıktan sonra tekrar makina su akıtmaya başladı tekrar servis talep ettim ve yaşadığım uzun süreçten dolayıda aciliyet belirttim. Gün içinde servisi 3 kez aradım gün içinde gelinecek dendi kimse gelmedi. Sonuç olarak yaşadığım 10 günlük süreç içinde anladımki Samsun birada tercih etmeyeceğim bir marka.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Büşra Sinem Y.
  22 Temmuz
  15:39

  Bugün servisi tekrar aradım hala gelmelerini bekliyorum bu nasıl bir rahatlık anlamış değilim daha kaç defa aciliyet belirtmem gerekiyor