16 Temmuz 2014

Samsung Servis Problemi!

3 ay önce almış olduğum Samsung Galaxy S4 telefonun, batarya şişmiş olarak tanımlanan problem ile servise bıraktım. Parça değişimi yapılacağı söylenip değişim zamanı konusunda parça bekledikleri bilgisini iletiyorlar. Telefonun 20 iş günü serviste kalma süresi olduğunu belirtiyorlar. Parçanın ne zaman varış yapacağı konusu muamma ve varış yapıp yapmayacağı konusundan da emin olamıyorlar.

Müşteri hizmetleri bu konuda bana bilgi verilmesini talep ediyorum ve şikayet ediyorum dediğimde biz şikayet kaydı alamıyoruz sadece versiyon güncelleme yapabiliyoruz olarak bilgi veriyor. Dilersem mahkemeye başvuru yapabileceğimi belittiler.

Telefonum elime ne zaman gelecek, bilgisini nasıl edineceğim?

Hacer 587 Okunma

Cevaplar

 • Hacer22 Temmuz 2014

  Firmanın ilgisizliği karşısında ciddi anlamda hayal kırıklığı yaşadım. İş planlarını yapamamaları, bilgi verme konusunda yetersiz kalmaları ürünü alırken Samsung markasında yaşabileceğim şeyler olabileceğini düşünmemiştim. Parçanın ne zaman geleceğini bilmeyen bir servis, bu bilgisi ısrarla servisten alabileceğimi söyleyen bir müşteri hizmetleri sorumlusu ve en sonunda git mahmekeye şikayet et diyecek kadar yetkili soruya cevap veremeyecek kadar bilgisiz bir çalışan olması, müşteri olarak ürünü satana kadar müşteri sattıktan sonra "bak başının çaresine, olay budur" diye düşünmelerine anlam veremiyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi18 Temmuz 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi17 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön