Samsung Servis Problemi....

Burak Ö. |

Samsung Galaxy Gear model saatimi servise gönderdim servise ulaşma zamanı 29 Şubat olarak bildirildi. Fakat 2 ay olmasına rağmen saatim hala elime ulaşmadı. 21 yasal sürenin geçmesine karşın mahkemelerle uğraşmak istemediğim için tüketici haklarına şikayet etmedim. Servisi arıyorum telefonlarımı açmıyor. 444 ***'i arıyorum bana geri dönüş yapılacaktır diyorlar hala geri dönüş yapılmadı. Bugün tekrardan genel merkezi aradım ama hiç ümitli değilim geri dönüşün yapılması konusunda. Bu olaylardan sonrada Samsung servisinin kalitesiz olduğunu anladım. Telefonları açmayan bir Samsung Şişli servisi var. Ve bu olaylardan sonrada Samsung marka ürün almayacağım. Ve en kısa zamanda tüketici mahkemesine gideceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr