Samsung Servis Personelinin Kabalığı ve Bilgisizliği.

Ayşe Y. |

Aldığım Samsung RF260BEAESL/TR gardırop buzdolabı 01.07.2014 tarihinde tarafıma teslim edilmiştir. Montaja gelen personel buzdolabını kapıdan geçirmekte zorlanınca çözüm üretmekten uzak tavırlarla oldukça kaba ve senli benli şekilde seslerini yükselterek konuşarak, sadece sokak kapısının sökülmesi için marangoz çağrılmasını istediler.

Marangoza en ufak şekilde bile yardım etmeyeceklerini beyan edip, sonunda marangozun gelmesi ile buzdolabının kurulumunu bitirdiler. Buzdolabını satın alırken derin dondurucuda olan buzluğu manuel olarak kullanabileceğim belirtilmişti. Fakat evde baktığımda su tesisatı ve su filtresi bulunan model teslim edilmişti. Şu anda buzluğa dışarıdan su koyamıyorum.

Etiketler :

Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  16:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Temmuz
  13:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi