Samsung Servis Personelinin Kabalığı.

Anıl K. |

Telefonumu elden garantiye vermiştim. Telefonda çizikler ve soyulmalar mevcuttu, fakat geri aldığımda çiziklerin ve soyulmaların daha fazla arttığını gördüm ve geri götürdüm. İnsan gibi ve güleryüzlü bir şekilde bunu anlatırken çalışanlardan biri yüksek sesle bunun mümkün olmadığını söyledi. Alınan fişte de yazdığını gösterdi ve kullandığı teknik dilden hiçbir şey anlamadığım halde bir şeyler söyleyerek konuşmamı bitirmeden arkadaşını dönüp gitti.

Yalancı durumuna düşürüldüm, üstüne birde muhatap olduğum kişinin bu tututumundan dolayı küçük düşürüldüm. İşin maddi boyutunu düşünmüyorum ama Samsung'un yetkili servisinin kurumsallıktan bu kadar uzak olmasına şaşırıyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  14:18

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Temmuz
  00:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi