Samsung Servis Personeli İlgilenmiyor!

Hakan K. |

Samsung laptop aldım 1 ay kadar kullandım daha sonra format istediğimde bios format sisteminde hata olduğunu fark ettim ve İstanbul incirli caddesindeki Samsung Mta yetkili servisine laptopumu bıraktım. 15 gün kadar serviste kaldı parça bekleniyor dendi. Neyse laptopunuz hazır alabilirsiniz denildi gittik aldık eve geldik Bios programını kontrol edeyim dedim program eksik hatası veriyor bu seferde.

Şimdi tekrar servise götürsem 20 gün daha kalır serviste. Aldığım laptop 1 ay kullandım 1 ay serviste yok böyle birşey. Yani bu laptop 15-20 gün serviste kalıyorsa tüm kontrolleri yapılıp ve hata var mı yok mu kontrol edildikten sonra sahibine teslim edilse daha güzel olmaz mı?

Etiketler :

Kurulum Yazılımı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  19 Eylül
  10:46

  İncelemelerin Hakkında Hala Bana bilgi verilmedi !

 • 30 Ağustos
  08:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi