Samsung Servis Müşteri Kaybettirir.

Hakan S. |

Samsung' a ait bir klima aldım, burnumdan geldi servisinizin yüzünden, sizden alacağıma aldığıma pişman oldum, servisinizden dolayı Samsung' a ait artık ne alırım ne de tavsiye ederim, yoksa Samsung' un kalitesini bilmeyen yok ama bu servisleriniz size kaybettiriyor maalesef.

Şimdi gelelim asıl meseleye klimayı GittiGidiyor üzerinden aldık ve servisinizin tokat zile ye gelmesinin özel günleri varmış bu çok saçma her neyse servis geliyor yok efendim oraya kuramayız, yok efendim buraya kuramayız, bu ne? Her neyse bunu da geçtik bir yer bulduk, kurmak için 5 saat arkadaş dile kolay 5 saat(ben bile eve kurdum kendime ait 15 dakika da) ve kurulum tabi hemen olmadı yapamadılar, halen gaz kaçırıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr