Samsung Servis Kuruluma Gelmedi.

Cihan H. |

Samsung marka led tv aldım. Ama bir türlü servis gelip kurmadı 3 defa aradım 3. Ünde de adresi tekrar istediler ve arkadaşlar sizinle ilgilenecek dediler. Şaka gibi aynı. Sonra öğrendim ki bu Samsung alanların başına gelen normal bir şeymiş.

Servis sıfır. Şu an Teknosa ya gidip TV' yi geri vermeyi ve bir daha Samsung dan uzak durmayı düşünüyorum. Parasını verdim TV kutusunda bekliyor. Servis gelmeden açmamam söyleniyor. arasını verip aldığım TV' yi seyretmek için sabahtan beri beklemek durumundayım. Büyük ihtimalle pazartesi ne kalacak o da lütfedip gelirlerse.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  14:47

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Ekim
  19:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi