Samsung Servis Kötülüğü ve Emsal Teşkilleri!

Cengiz Ö. |

Sayın yetkili; TV modelim ue48h6290aş. Evimdeki beyaz eşyalarımın hepsi Samsung ama bugünkü servis görüşmelerime bana hata yaptığımı gösterdi. TV sıfır olarak mağazan alındı eve geldi servis kurduğu zaman ile ekranında siyah lekeler olmaya başladı. Servisi aradım servis geldi buraya kadar süper. Fakat servis geldi ve bana bu TV tozlanmış bunu alıp götürmemiz gerekiyor tozunu alıp getireceğiz dediler, ben halı mı aldım?

Daha öncelerinde aynı problemden panel değişikliğine gidilirken benim TV'min tozunu almayı teklif ettiler. Böyle bir şey olabilir mi? Sizin mantığınıza göre kapalı kutu aldığım ürün evimde (bu arada evim sanayide torna fabrikasının içinde değil) tozlanan ürün servisinizin alıp açıp tozunu aldıktan sonra tekrar almayacağını söylüyorsunuz. Ben bunu anlayamıyorum. Tozu al icaz tekrar olursa panel değişecek. Tekrar olacağı belli zaten.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr